Ero sivun ”Nörtti-cooper” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
(Nörtti-Cooper vol. 2:n tuloksia) |
||
| (Yhtä välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
| Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| eeallo | | eeallo | ||
| 2540 | | 2540 | ||
|- | |||
| Buritaani | |||
| 2495 | |||
|- | |- | ||
| montza | | montza | ||
| Rivi 29: | Rivi 32: | ||
| rinney | | rinney | ||
| 2100 | | 2100 | ||
|} | |||
Ensimmäisen Nörtti-Cooperin missaneille järjestettiin tilaisuus näyttää kaapin paikka edelliseen testiin osallistuneille. Testi pidettiin tiistaina 24.6.2008 ja tällä kertaa paikkana oli Urheilupuiston Paavo Nurmi -stadion. Tässä 12 minuutin hikoilun tulokset: | |||
{| border=0 | |||
| '''nörtti''' | |||
| '''matka [m]''' | |||
|- | |||
| MrTomppa | |||
| 2640 | |||
|} | |} | ||
Versio 24. kesäkuuta 2008 kello 15.52
Ensimmäinen perinteinen Nörtti-Cooper juostiin sateisessa säässä Q-vuoren kentällä tiistaina 10.6.2008. Tuskalla saavutettiin seuraavat tulokset:
| nörtti | matka [m] |
| Wyrm | 1840 |
| Curl | 2850 |
| eeallo | 2540 |
| Buritaani | 2495 |
| montza | 2470 |
| sageh^ | 2460 |
| JLo | 2455 |
| ln | 2370 |
| rinney | 2100 |
Ensimmäisen Nörtti-Cooperin missaneille järjestettiin tilaisuus näyttää kaapin paikka edelliseen testiin osallistuneille. Testi pidettiin tiistaina 24.6.2008 ja tällä kertaa paikkana oli Urheilupuiston Paavo Nurmi -stadion. Tässä 12 minuutin hikoilun tulokset:
| nörtti | matka [m] |
| MrTomppa | 2640 |